Основні заходи Лохвицької райдержадміністрації з 29 квітня по 03 травня 2019 року

Основні заходи Лохвицької райдержадміністрації

з 29 квітня по 03 травня 2019  року

02.05

10.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання «Про оздоровлення дітей у 2019 році».

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питання «Виплата компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування».

03.05

09.00-12.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Єсіковим О.О.

14.00

Засідання комісії для розгляду спірних питань, пов’язаних з призначенням різних видів державних соціальних допомог та житлових субсидій.

Протягом тижня

Робота гарячих та прямих телефонних ліній з керівниками місцевих органів виконавчої влади (за окремим графіком).

8.15

Оперативно-розпорядчі наради в голови райдержадміністрації за участю заступників голови  та керівника апарату райдержадміністрації.