Про альтернативну (невійськову) службу в районі

20.07.2017

Відповідно до статей 6, 13, 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу»,  керуючись Положенням про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України                 від 10 листопада 1999 року № 2066 (із змінами), на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 25 квітня 2017 ро-      ку № 246 «Про альтернативну (невійськову) службу»,  з метою врегулювання питань проходження громадянами альтернативної (невійськової) служби:

1. Визначити відповідальною особою по прийняттю документів від громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби головного спеціаліста апарату районної державної адміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Маковецьку Юлію Василівну (далі -  Головний спеціаліст).

2. Головному спеціалісту в своїй роботі керуватися Положенням про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженим      постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066.

3. Утворити районну комісію у справах альтернативної (невійськової) служби (далі - Комісія) та затвердити її склад, що додається.

4. Головному спеціалісту надавати пакет документів на розгляд Комісії для внесення висновків та пропозицій голові районної державної адміністрації для прийняття рішення про направлення громадянина на альтернативну (не-військову)  службу  або про відмову в направленні на  альтернативну (невійськову) службу.

5. Уповноважити першого заступника голови районної державної адмі-ністрації Папірненко Ольгу Іванівну,  відповідно до розподілу функціональних повноважень, підписувати направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови
                                                                                  адміністрації

­­­  20 липня 2017 р. № 232