Про черговий призов громадян України на строкову військову службу навесні 2015 року

10.03.2015

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015  «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», керуючись Положенням про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та призовників на військову службу за контрактом», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 352 (із змінами), Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2008 року № 1109/15800, з метою забезпечення належної підготовки та проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу навесні 2015 року:

1.  Затвердити персональний склад районної призовної комісії, графік проведення засідань районної призовної комісії, що додаються.

2.  Голові районної призовної комісії Сінаюку Я.Л. затвердити план культурно-виховної роботи на Лохвицькій призовній дільниці Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату під час проведення призову громадян на строкову військову службу навесні 2015 року.

3.  Для забезпечення якісного підбору призовників на час проведення призову, вивчення їх особистостей, морально-ділових якостей та здібностей для найбільш ефективного використання на військовій службі затвердити склад позаштатної робочої групи професійно-психологічного відбору призовників на строкову військову службу, що додається.

4.  Рекомендувати:

1) комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Максимова О.М.), Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.):

спільно з Лохвицько-Чорнухинським об’єднананим районним військовим комісаріатом (Кузін А.В.) сформувати персональний склад районної лікарської комісії та подати його на затвердження голові районної призовної комісії
Сінаюку Я.Л.;

в березні поточного року забезпечити проведення своєчасного та якісного медичного огляду призовників, а також надання необхідної допомоги в роботі районної лікарської комісії;

2) головам міськсільвиконкомів спільно з керівниками підприємств, установ, організацій та професійно-технічних закладів району забезпечити оповіщення призовників та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю Лох-вицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату під час проведення медичного огляду та в період проведення призову;

3) військовому комісару Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату Кузіну А.В.:

забезпечити перевезення призовників на обласний збірний пункт;

до 10 червня 2015 року проінформувати райдержадміністрацію про результати проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу навесні 2015 року;

4) начальнику Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області Гресю О.В. виділяти згідно заявок Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату працівників міліції для забезпечення належного громадського порядку під час проведення відправок призовників на строкову військову службу та розшуку громадян, які не з’явились за викликом на районну призовну дільницю.

5.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 вересня 2014 року № 373 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2014 року».

6.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сінаюка Я.Л.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД