Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у травні – червні 2016 року

04.04.2016

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», керуючись Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженим постановою Кабінету Мі-ністрів України від 21 березня 2002 року № 352 (із змінами), Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року № 1109/15800, з метою забезпечення належної підготовки та проведення в районі чергового призову громадян України 1988 – 1996 років народження на строкову військову службу у травні – червні 2016 року:

1.  Затвердити персональний склад районної призовної комісії, графік проведення засідань районної призовної комісії, що додаються.

2.  Голові районної призовної комісії Папірненко О.І. затвердити план культурно-виховної роботи на Лохвицькій призовній дільниці Лохвицького районного військового комісаріату під час проведення призову громадян на строкову військову службу у травні – червні 2016 року.

3.  Для забезпечення якісного підбору призовників на час проведення призову, вивчення їх особистостей, морально-ділових якостей та здібностей для найбільш ефективного використання на військовій службі затвердити склад позаштатної робочої групи професійно-психологічного відбору призовників на строкову військову службу, що додається.

4.  Рекомендувати:

1) комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.), Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.):

забезпечити проведення своєчасного та якісного медичного огляду призовників, а також надання необхідної допомоги в роботі районної лікарської комісії;

2) головам міськсільвиконкомів спільно з керівниками підприємств, установ, організацій та професійно-технічних закладів району забезпечити оповіщення призовників та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю Лох-вицького районного військового комісаріату під час проведення медичного огляду та в період проведення призову;

3) військовому комісару Лохвицького районного військового комісаріату Ніколаєнку С.М.:

забезпечити перевезення призовників на обласний збірний пункт;

до 15 червня 2016 року проінформувати райдержадміністрацію про результати проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні – червні 2016 року.

4) начальнику Лохвицького відділу поліції Головного управління На-ціональної поліції у Полтавській області Латенку А.О. виділяти, згідно заявок Лохвицького районного військового комісаріату, працівників поліції для забезпечення належного громадського порядку під час проведення відправок при-зовників на строкову військову службу та розшуку громадян, які не з’явились за викликом на районну призовну дільницю.

5.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 серпня 2015 року № 340 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року».

6.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

районної призовної комісії

Папірненко