Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року

20.08.2015

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» (зі змінами), керуючись Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 (із змінами), Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2008 року № 1109/15800, з метою організованого та якісного проведення чергового призову громадян 1988 – 1995 років народження на строкову військову службу восени 2015 року:

1.       Затвердити персональний склад районної призовної комісії, графік проведення засідань районної призовної комісії, що додаються.

2.       Голові районної  призовної комісії Папірненко О.І. затвердити план культурно-виховної роботи на Лохвицькій призовній дільниці Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату під час проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2015 року.

3.       Для забезпечення якісного підбору призовників на час проведення призову, вивчення їх особистостей, морально-ділових якостей та здібностей для найбільш ефективного використання на військовій службі затвердити склад позаштатної робочої групи професійно-психологічного відбору призовників на строкову військову службу, що додається.

4.       Рекомендувати:

1) комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги»  (Лисенко М.І.),  Лохвицькій  центральній  районній лікарні (Бур-лей В.В.) спільно з Лохвицько-Чорнухинським об’єднаним районним військовим комісаріатом (Кузін А.В.) сформувати персональний склад районної лі-карської  комісії  та  подати  його  на затвердження голові призовної комісії Папірненко О.І.:

восени 2015 року забезпечити проведення своєчасного та якісного ме-дичного огляду призовників, а також надання необхідної допомоги в роботі районної лікарської комісії;

2) головам міськсільвиконкомів спільно з керівниками підприємств, установ, організацій та професійно-технічних закладів району забезпечити оповіщення призовників та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю Лох-вицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату під час проведення медичного огляду та в період проведення призову;

3) військовому комісару Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату Кузіну А.В.:

забезпечити перевезення призовників на обласний збірний пункт;

до 15 грудня 2015 року проінформувати райдержадміністрацію про результати проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу восени 2015 року;

4) начальнику  Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області Латенку А.О. виділяти згідно заявок Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату працівників міліції для забезпечення на-лежного громадського порядку під час проведення відправок призовників на строкову військову службу та розшуку громадян, які не з’явились за викликом на районну призовну дільницю.

5.       Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 березня 2015 року № 78 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу навесні 2015 року».

6.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ