Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2016 року

17.08.2016

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеві     державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України від 29 березня 2016 ро-                                     ку № 122/2016  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової        служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу  у 2016 році», керуючись Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затверд-женим постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 ро-                            ку № 352 (із змінами), Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України    17 листопада 2008 року № 1109/15800, з метою забезпечення належної підго-товки та проведення в районі чергового призову громадян України                   1988 – 1996 років народження на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2016 року:

1. Затвердити персональний склад районної призовної комісії, графік проведення засідань районної призовної комісії, що додаються.

2. Голові районної призовної комісії Папірненко О.І. затвердити план культурно-виховної роботи на Лохвицькій призовній дільниці Лохвицького   районного військового комісаріату під час проведення призову громадян на строкову військову службу у жовтні – листопаді  2016 року.

3. Для забезпечення якісного підбору призовників на час проведення призову, вивчення їх особистостей, морально-ділових якостей та здібностей для найбільш ефективного використання на військовій службі затвердити склад позаштатної робочої групи професійно-психологічного відбору призовників на строкову військову службу, що додається.

4. Рекомендувати:

1) комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.), Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.) спільно з Лохвицьким районним військовим комісаріатом (Ніколаєнко С.М.):

сформувати персональний склад районної лікарської комісії та подати його на затвердження голові призовної комісії Папірненко О.І.;

забезпечити проведення своєчасного та якісного медичного огляду призовників, а також надання необхідної допомоги в роботі районної лікарської комісії;

2) головам міськсільвиконкомів спільно з керівниками підприємств, установ, організацій та професійно-технічних закладів району забезпечити оповіщення призовників та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю Лохвицького районного військового комісаріату під час проведення медичного огляду та в період проведення призову;

3) військовому комісару Лохвицького районного військового комісаріату (Ніколаєнко С.М.):

забезпечити перевезення призовників на обласний збірний пункт;

до 15 грудня 2016 року проінформувати райдержадміністрацію про    результати проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2016 року;

4) начальнику Лохвицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Полтавській області (Браславець В.С.) виділяти, згідно заявок Лохвицького районного військового комісаріату, працівників поліції для забезпечення належного громадського порядку під час проведення відправок призовників на строкову військову службу та розшуку громадян, які не з’явились за викликом на районну призовну дільницю.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 квітня 2016 року № 137 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у травні – черв-           ні 2016 року» .

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

7. Дане розпорядження набирає чинності з 01 вересня 2016 року, крім пункту 4 підпункту 1 цього розпорядження.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД