Про доповнення до Положення про архівний відділ Лохвицької районної державної адміністрації

15.09.2015
Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та з метою належної організації роботи архівного відділу райдержадміністрації доповнити Положення про архівний відділ Лохвицької районної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 15 січня 2015 року № 9, розділами VIII та IX такого змісту:

1. «VIII. Внесення змін до Положення.
Внесення змін та доповнень до Положення здійснюється розпорядженням голови Лохвицької районної державної адміністрації».

2. «IX. Припинення діяльності.
Припинення діяльності відділу здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації – за рішенням голови Лохвицької районної державної адміністрації».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ