Про доповнення до Положення про управління соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації

21.10.2016

Відповідно  до  Закону  України  «Про місцеві державні  адміністрації», керуючись пунктом 101  Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. № 887 (зі змінами):

1. Доповнити пункт 11 Положення про управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, затверженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 червня 2013 року № 276 «Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Лох-вицької районної державної адміністрації», підпунктом 21 такого змісту:

«21) здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників Управління».

2. Викласти Положення про управління соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації, затверженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 червня 2013 року № 276 «Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Лох-вицької районної державної адміністрації» в новій редакції, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лох-вицької райдержадміністрації від 14 червня 2016 року № 266 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 червня 2013 року № 276».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

ДолученняРозмір