Про доповнення до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2015 року № 192

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
13.11.2015
Номер: 
473

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та керуючись рішенням тридцять першої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 02 жовтня 2015 року «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції», внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2015 року № 192 «Про утворення тимчасової  робочої групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованим військовослужбовцям, які проходили службу в районах проведення антитерорис-тичної операції та членів їх сімей (дружина (чоловік), неповнолітні діти)» такі доповнення:

 

1. В назві та тексті розпорядження після слів «проведення антитерористичної  операції»  доповнити  словами  «та  осіб,  які  у  складі добровольчих батальйонів брали участь в антитерористичній операції».

 

2. В пункті 3 після цифр та слів «10 березня 2015 року» доповнити цифрами  та  словами  «(в редакції  рішення  тридцять  першої  сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 02 жовтня 2015 року)».

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑