Про фінансування мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення в селі Піски. Реконструкція з використанням ВДЕ (енергії сонця)»

01.08.2014
335/36

Для участі громадської організації «Мрія» (Пісківська сільська рада) в проекті Європейського Союзу та Програмі ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»:

1. Збільшити доходну (КДК 50110000) та видаткову (КФК 50110000) частини Цільового (спеціального) фонду районної ради в сумі 61564,00 (шістдесят одна тисяча п»ятсот шістдесят  чотири) гривні.

2. Включити до Плану фінансування об»єктів будівництва, реконструкції та ремонту соціальної сфери району за рахунок коштів Цільового (спеціального) фонду районної ради в 2014 році пункт 23 такого змісту:

Співфінансування проекту ««Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення в селі Піски. Реконструкція з використанням ВДЕ (енергії сонця)» в сумі 61564,00 (шістдесят одна тисяча п»ятсот шістдесят чотири) гривні.

3. Дане розпорядження внести на розгляд чергової сесії районної ради.

В.о.голови                                                       Заступник голови

районної державної                                        районної ради

адміністрації