Про Громадську раду при Лохвицькій райдержадміністрації

24.02.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про   очищення  влади», враховуючи   розпорядження  голови Полтавської обласної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року № 577 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами), на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 20104 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996» та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, оновлення Громадської ради, утвореної при Лохвицькій райдержадміністрації  до 22 лютого 2014 року та на підставі Протоколу установчих зборів за участю інститутів громадянського  суспільства  для обрання членів Громадської ради при  Лохвицькій райдержадміністрації від 17 лютого 2015 року:

1.  Затвердити склад Громадської ради при  Лохвицькій райдержадміністрації (додається).

2.  Погодити Положення Громадської ради при  Лохвицькій райдержадміністрації, що додається.

3.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лохвицької районної державної адміністрації від 21 лютого 2011 р. № 101 „Про Громадську раду при Лохвицькій   райдержадміністрації ” (зі змінами).

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    Я.СІНАЮК