Про Громадську раду при Лохвицькій районній державній адміністрації

29.03.2017

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України             від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою забезпечення відкри-тості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю та на підставі Протоколу установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Лохвицькій районній державній адміністрації від 21 лютого 2017 року:

1. Затвердити склад Громадської ради при Лохвицькій районній державній адміністрації (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2015 року № 66 «Про Громадську раду при Лохвицькій райдержадміністрації».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

адміністрації

29 березня 2017 р. № 111

СКЛАД

Громадської ради при Лохвицькій районній державній адміністрації

Борисенко

Лідія Олексіївна

-            голова ради сільськогосподарських виробників району

Буць

Валентина Гордіївна

-            голова Лохвицького Місцевого осередку Все-української громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України»

Карабка

Олег Юрійович

-            голова громадської організації «Лохвицьке земляцтво»

Литвиненко

Микола Дмитрович

-            голова Лохвицької районної організації «Спілка ветеранів Збройних Сил України»

Лісовський

Микола Васильович

-            заступник директора (заступник голови правління) Місцевої громадської організації «Правозахисне агентство незалежних розслідувань,  акцій та експертиз «АКАДЕМІЯ К.Д.Б.»

Москаленко

Олександр Володимирович

-            член Національної спілки журналістів України

Параскевич