Про хід виконання у 2016 році районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки

23.01.2017

У районі проживає 3,1 тисяч осіб з обмеженими можливостями, а це   кожен 20-ий наш співвітчизник – інвалід, тобто людина, яка потребує допомоги та підтримки від держави.

31 інваліду І групи по зору надається щомісячна районна пільга - 50% знижка за користування сітковим газом та щоквартальна - скрапленим газом, сума відшкодувань в 2016 році склала – 61,3 тисяч грн.

13 дітей-інвалідів району в 2016 році отримали соціальну, психологічну, педагогічну реабілітації, логопедичну корекцію, консультації лікаря – педіатра та невролога, лікувальну фізкультуру, масаж та фізіотерапевтичні процедури в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями в центрі становить в 2016 році 100,0 тисяч грн.

З початку 2016 року видано 423 направлень для забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами. Від підприємств- виробників надійшло 25 колісних крісел та 99  засобів реабілітації. Першо-чергово  розглядаються звернення за даними засобами для дітей-інвалідів.

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальні послуги», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про  затвердження  Порядку  призначення  і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», з       метою виконання заходів  районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників анти-терористичної операції та  найбільш  вразливих  верств  населення на 2013-2020 роки, затверджених рішенням вісімнадцятої сесії шостого скликання Лохвицької районної ради від 06 червня 2013 року та враховуючи рекомендації  колегії районної державної адміністрації від 30 грудня 2016 року:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.):

забезпечити своєчасне призначення і виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги за рахунок коштів місцевих бюджетів;

забезпечити проведення своєчасного взяття на облік учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції для надання пільг згідно чинного законодавства;

вжити заходів для забезпечення виконання державних, регіональних та районних програм  по соціальному захисту найбільш вразливих верств населення.

2. Територіальному центру соціального обслуговування (надання со-ціальних послуг) Лохвицького району (Ждан С.О.):

вжити заходів щодо покращення надання соціальних послуг, що на-даються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ