Про комісію з питань формування районної Дошки Пошани

25.07.2014
330/35

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання рішення шостої сесії Лохвицької районної ради від 21.07.2011 «Про районну Дошку Пошани «Вшановуючи минуле – будуємо майбутнє»:

1. Створити комісію з питань формування районної Дошки Пошани та затвердити її склад (додається).

2. Комісії з питань формування районної Дошки Пошани:

2.1. У своїй роботі керуватись Положенням про районну Дошку Пошани, затвердженим рішенням сесії районної ради від 21.07.2011.

2.2. Результати розгляду подань про відзначення кращих працівників та трудових колективів з підготовленим проектом відповідного розпорядження подавати на розгляд голів райдержадміністрації та районної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. голови районної державної адміністрації Шияна М.О. та заступника голови районної ради Черевка В.М.

В.о. голови районної                                                Заступник голови

державної адміністрації                                                    районної ради

М.О. Шиян                                                            В.М. Черевко