Про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

18.08.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Кодексом цивільного захисту України, Типовим положенням про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 409 та з метою вдосконалення роботи з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій:

1. Створити місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та затвердити її посадовий склад (додається).

2. Місцевій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в своїй роботі керуватися нормативно-законодавчими актами України у сфері цивільного захисту та Типовим положенням про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 409.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай- держадміністрації від 03 грудня 2010 року № 428 «Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» (із змінами).

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

18.08.2015 № 338

ПОСАДОВИЙ СКЛАД