Про надання дозволу Лохвицькій міській раді на розробку детального плану території

13.04.2017

Відповідно до статті 6, пункту 5 частини першої статті 13, статей 20, 35, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статей 2, 8, 10, 16, 19, 21, 26, 29, 33 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою  Кабінету Мі-ністрів України від 25 травня 2011 року № 555, Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України         20 грудня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст де-тального плану території», затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України            від 12 березня 2012 року № 107, розглянувши клопотання голови Лохвицької міської ради від 21 березня 2017 року № 03-01/157, з метою відведення земельної ділянки для будівництва полігону твердих побутових відходів для міста Лохвиці:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 3,0 га, для будівництва полігону твердих побутових відходів для міста Лохвиці.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території для будівництва полігону твердих побутових відходів для міста Лохвиці, розташованої за межами населеного пункту в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 3,0 га.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 3,0 га в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області (за межами населеного пункту) здійснити за рахунок коштів Лохвицької міської ради, згідно з стат-  тею 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації (Абдулкади-   ров Р.А.) забезпечити:

1)       організацію по здійсненню укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації;

2)       складання разом з проектною організацією та затвердження проекту завдань на розроблення містобудівної документації;

3)       підготовку та надання вихідних даних проектній організації на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів архітектурно-містобудівною радою згідно зі статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

4)       визначити послідовність розроблення та площу території, для якої розробляється детальний план відповідно до схеми планування території Лохвицького району;

5)       спільно з головним спеціалістом апарату районної державної адміністрації (з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю) Гусенко Т.О. оприлюднення цього розпорядження на офіційній веб-сторінці районної державної адміністрації;

6)       організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України.

5. За результатами розроблення, погодження та отримання результатів громадського обговорення  проект  детального  плану   території   подати на затвердження Лохвицькій районній державній адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ