Про надання дозволу на ро-зробку робочого проекту това-риству з обмеженою відпові-дальністю «Надра-Геоінвест» на території Лохвицької міської ради Лохвицького району Пол-тавської області

30.06.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власників земельних ділянок на обмежене платне користування частиною земельних ділянок (встановлення земельного сервітуту) від 03 червня 2016 року, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Надра-Геоінвест» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації порушених земель загальною площею 2,9300 га під розміщення газопроводу-підключення від тимчасової дослідо-промислової установки попе-редньої підготовки вуглеводів до магістрального газопроводу «Єлець-Курськ-Київ» Ду-1200 Ру-55 кгс/см² Лубенського ЛВ УМГ «Київтрансгаз», будівництво якого передбачено проектом «Облаштування Скоробагатьківського НГКР» (в межах ліцензійної ділянки ТОВ «Надра-Геоінвест»)  з  метою  дорозвідки, дослідно-промислової експлуатації та подальшої розробки товариству з обмеженою відповідальністю «Надра-Геоінвест» на території  адміністративного підпорядкування Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області за межами населеного пункту.

2. Розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ