Про надання дозволу на ро-зробку робочого проекту землеустрою Представництву «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» на території Безсалівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області

24.05.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи дозвіл Державної інспекції сільського господарства у Полтавській області на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки від 29 жовтня 2013 року № 000064 та згоду власника земельної ділянки на обмежене користування частиною земельної ділянки від 30 серпня 2013 року, розглянувши заяву Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн  Лімітед» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земельної ділянки, ґрунтовий покрив якої порушений розміщенням розвідувальної свердловини № 109 Мехедівсько-Голотовщинського нафтогазоконденсатного родовища Представництву «Регал Петролеум Корпорейшн  Лімітед» на території адміністративного підпорядкування Безсалівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області за межами населеного пункту.

2. Розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ