25.03.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання приватного підприємства агрофірми «Перше Травня» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди приватному підприємству агрофірмі «Перше Травня» на земельні ділянки загальною площею 50,6900 га, в тому числі 50,6900 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Безсалівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Надати в оренду приватному підприємству агрофірмі «Перше Травня» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною  площею  50,6900 га, в тому числі 50,6900 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Безсалівської сільської ради терміном оренди на сім років.

3. Встановити орендну плату в розмірі 7 (сім) відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Безсалівської сільської ради з урахуванням  коефіцієнту індексації.

4. Рекомендувати суб’єкту господарювання зазначеному в пункті 1 цього розпорядження:

укласти  з  Лохвицькою районною державною адміністрацією договір оренди землі;

в момент оформлення права власності на орендовані земельні ділянки спадкоємцями, своєчасно вносити відповідні зміни до договору оренди землі щодо зменшення орендованої площі;

зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ