06.05.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики  розподілу  земельних  ділянок  між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання фізичної особи-підприємця Гришакова Віталія Олександровича та на підставі поданих доку-ментів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди фізичній особі-підприємцю Гришакову Віталію Олександровичу на земельну ділянку загальною площею 3,0162 га, в тому числі 3,0162 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Гришакову Віталію Олександровичу земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,0162 га, в тому числі 3,0162 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради терміном оренди на 1(один) рік.

3. Встановити орендну плату в розмірі 7 (сім) відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Свиридівської сільської ради з урахуванням  коефіцієнту індексації.

4. Рекомендувати суб’єкту господарювання зазначеному в пунктах 1, 2 цього розпорядження:

укласти  з  Лохвицькою районною державною адміністрацією договір оренди землі;

в момент оформлення права власності на орендовану земельну ділянку спадкоємцями, своєчасно вносити відповідні зміни до договору оренди землі щодо зменшення орендованої площі;

зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ