29.06.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про оренду землі», «Про землеустрій», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надход-ження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Корсунівське» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди товариству з обмеженою відповідальністю «Корсунівське» на земельні ділянки загальною площею 134,5300 га, в тому числі ріллі 134,5300 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Корсунівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю  «Корсунівське» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 134,5300 га, в тому числі ріллі 134,5300 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Корсунівської сільської ради терміном оренди на сім років.

3. Встановити в перший рік використання орендну плату в розмірі 7 (сім) відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка проведена на території Корсунівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області з урахуванням  коефіцієнту індексації.

4. Рекомендувати  товариству з обмеженою відповідальністю «Корсу-   нівське»:

укласти  з Лохвицькою районною державною адміністрацією договір оренди землі;

в момент оформлення права власності на орендовані земельні ділянки спадкоємцями, своєчасно вносити відповідні зміни до договору оренди землі щодо зменшення орендованої площі.

5. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 груд-      ня 2012 року № 893 (зі змінами) «Про надання земельних ділянок на умовах оренди ПП «Амарант -Агро» на території Корсунівської сільської ради»;

розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 груд-     ня 2014 року № 498 «Про надання дозволу на суборенду земельних ділянок  ПП «Амарант –Агро»».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ