19.02.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законами України «Про оренду землі», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр»,  керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, частиною одинадцять статті  93, статтями 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди товариству з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» на земельні ділянки загальною площею 28,04 га, в тому числі ріллі 28,04 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 28,04 га, в тому числі ріллі 28,04 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Свиридівської сільської ради строком оренди на 7 років.

3. Встановити орендну плату в розмірі 7 (сім)  відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Свиридівської сільської ради з урахуванням  коефіцієнту індексації.

4. Рекомендувати суб’єкту господарювання зазначеному в пункті 1, 2 цього розпорядження:

укласти  з Лохвицькою районною державною адміністрацією договір оренди землі;

в момент оформлення права власності на орендовані земельні ділянки спадкоємцями, своєчасно вносити відповідні зміни до договору оренди землі щодо зменшення орендованої площі;

зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної