Про надання дозволу на розробку детального плану території ТОВ «ІТ Інвест»

28.11.2016

Відповідно до статті 6, пункту 5 частини першої статті 13, статей 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статей 2, 8, 10, 16, 19, 21, 26, 29, 33 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку,   будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопа-      да 2011 року № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 груд- ня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 берез-      ня 2012 року № 107, розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ІТ Інвест» від 08 листопада 2016 року № 8/11-16, що є власником земельної ділянки загальною площею 0,1000 га (кадастровий но-                     мер 5322687800:00:003:0636), цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, на правах приватної власності (запис про реєстрацію права власності від 03 листопада 2016 року № 17285499), з метою будівництва та обслуговування будівель торгівлі:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту в адміністративних межах Харківецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 5322687800:00:003:0636, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за межами населеного пункту в адміністративних межах Харківецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 5322687800:00:003:0636.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 5322687800:00:003:0636 в адміністративних межах Харківецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області (за межами населеного пункту), здійснити за рахунок коштів товариства з обмеженою відповідальністю «ІТ Інвест» згідно з частиною четвертою статті 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) забезпечити:

1) організацію по здійсненню укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації;

2) складання разом з проектною організацією та затвердження проекту завдань на розроблення містобудівної документації;

3) підготовку та надання вихідних даних проектній організації на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів архітектурно-містобудівною радою згідно зі статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

4) визначити послідовність розроблення та площу території, для якої розробляється детальний план відповідно до схеми планування території Лохвицького району;

5) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) оприлюднення цього розпорядження на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації;

6) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України.

5. За результатами розроблення, погодження та отримання результатів громадського обговорення  проект  детального  плану   території   подати на затвердження Лохвицькій  районній державній адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ