Про надання дозволу на розробку детального плану території ТОВ «Полтавське Сонечко»

30.09.2016

Відповідно до статті 6, пункту 5 частини першої статті 13, статей 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статей 2, 8, 10, 16, 19, 21, 26, 29, 33 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Порядком проведення громадських слухань щодо    врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопа-  да 2011 року № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 груд- ня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 берез-      ня 2012 року № 107,  розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Полтавське Сонечко» від 07 вересня 2016 року № 98 , що є користувачем земельної ділянки загальною площею 7,2335 га (кадастровий но-      мер 5322610100:00:003:0085), цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  на правах оренди (запис про реєстрацію іншого речового права від 29.06.2016 № 15209545), з метою виробничої забудови:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту в адміністративних межах Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 7,2335  га, кадастровий номер земельної ділянки 5322610100:00:003:0085 для виробничої забудови.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території для виробничої забудови, розташованої за межами населеного пункту в адміністративних межах Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 7,2335  га, кадастровий но-                мер земельної ділянки 5322610100:00:003:0085.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 7,2335 га, кадастровий номер земельної ділянки 5322610100:00:003:0085 в адміністративних межах Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області (за межами населеного пункту) здійснити за рахунок коштів товариства з обмеженою відповідальністю «Полтавське Сонечко» згідно з частиною четвертою статті 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) забезпечити:

1) організацію по здійсненню укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації;

2) складання разом з проектною організацією та затвердження проекту завдань на розроблення містобудівної документації;

3) підготовку та надання вихідних даних проектній організації на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів архітектурно-містобудівною радою згідно зі статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

4) визначення послідовності розроблення та площу території, для якої розробляється детальний план відповідно до схеми планування території Лохвицького району;

5) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадкістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) оприлюднення цього розпорядження на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації;

6) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України.

5. За результатами розроблення, погодження та отримання результатів громадського обговорення,  проект  детального  плану   території   подати на затвердження Лохвицькій  районній державній адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ