У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власника земельної ділянки на обмежене користування земельної ділянки, розглянувши заяву філії газопромислового управління «Полтавагазвидобування» публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо тех-нічної рекультивації земель, порушених розміщенням об’єкта будівництва  «Облаштування Валюхівського НГКР», орієнтовною площею 1,32 га за межами населених пунктів на території Погарщинської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Розроблений, у відповідності до чинного законодавства, робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ