08.07.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власників земельних ділянок на встановлення права обмеженого користування (земельного сервітуту), розглянувши клопотання нафтогазовидобувного управління «Полтаванафтогаз»  публічного акціонерного товариства «Укрнафта»  та на підставі поданих документів:
1. Надати дозвіл нафтогазовидобувному управлінню «Полтаванафтогаз»  публічного акціонерного товариства «Укрнафта» на розробку робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земельних ділянок загальною площею 2,3662 га ріллі грунтовий покрив яких порушений розміщенням розвідувальної свердловини № 310 Глинсько-Розбишівського родовища на території адміністративного підпорядкування Погарщинської сільської ради Лохвицького району Полтавської області за межами населеного пункту.
2. Рекомендувати нафтогазовидобувному управлінню «Полтаванафтогаз»  публічного акціонерного товариства «Укрнафта»:
розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку;
при намірі здійснити будівництво (брати будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) об’єкта нерухомості у Лохвицькому районі, взяти пайову участь у створенні і розвитку будівельно-транспортної та соціальної інфраструктури Лохвицького району, відповідно до рішення тридцять другої сесії Лохвицької районної ради Полтавської області шостого скликання від  15 жовтня 2015 р. «Про затвердження Порядку визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Лохвицького району» (в редакції рішення четвертої сесії Лохвицької районної ради Пол-тавської області сьомого скликання).

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ