20.02.2017

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоди власників земельних ділянок на обмежене користування земельними ділянками, розглянувши заяву приватного акціонерного товариства  «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо тех-нічної рекультивації земельних ділянок та дозвіл на зняття  та  перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок,  порушених розміщенням та бурінням розвідувальної свердловини № 39 Луценківського родовища, орієнтовною площею 3,27 га,  на території  адміністративного підпорядкування Луценківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області за межами населених пунктів.

2. Розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законо-давством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ