28.02.2017

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власників земельних ділянок на обмежене платне користування земельними ділянками, розглянувши заяву приватного акціонерного товариства «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земель, порушених прокладанням під’їзного шляху до розвідувальної свердловини № 26 Луценківського родовища, орієнтовною площею 0,36 га за межами населених пунктів на території Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Розроблений, у відповідності до чинного законодавства, робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО