19.08.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власників земельних ділянок на обмежене платне користування частиною земельних ділянок від 04 травня 2016 року, розглянувши заяву  публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» філії газопромислового управління «Полтавагазвидобування» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо  рекультивації земельних ділянок, ґрунтовий покрив яких порушений розміщенням оціночно-експлуатаційної свердловини № 62 Скоробагатьківського нафтогазоконденсатного родовища, орієнтовною площею 2,500 га, на території       Васильківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області за     межами населеного пункту.

2. Розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО