13.09.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 25, 30, 54 Закону України «Про землеустрій», законів України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, враховуючи згоду власника земельної ділянки на обмежене користування земельною ділянкою та зняття і перенесення родючого шару ґрунту від           25 травня 2016 року, розглянувши заяву Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн  Лімітед» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земельної ділянки та дозвіл на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки під розміщення   свердловини № 102 Мехедівсько-Голотовщинського нафтогазоконденсатного родовища, орієнтовною площею 1,16 га,  на території адміністративного підпорядкування Луценківської сільської ради Лохвицького району Полтавської    області за межами населених пунктів.

2. Розроблений у відповідності до чинного законодавства робочий проект землеустрою подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ