30.12.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 люто-           го 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-Агроінвест» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-Агроінвест» земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,7835 га, в тому числі 4,7835 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться в адміністративно територіальному підпорядкуванні Вирішальненської сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Передати в оренду, терміном на 1 (один) рік, з орендною платою у    розмірі 7% за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Вирішальненської сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації това-риству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-Агроінвест» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,7835 га, в тому числі 4,7835 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Вирішальненської сільської ради Лохвицького району.

3. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Паритет-Агроінвест» заключити договір оренди землі з Лохвицькою райдержадміністрацією у відповідності до чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ