30.12.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про оренду землі», «Про землеустрій», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками  земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання фермерського господарства «Крокус» та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди фермерському господарству «Крокус» земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,36 га з них 6,36 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться в адміністративно територіальному підпорядкуванні Ісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

2. Передати в оренду, терміном на 1 (один) рік з орендною платою у розмірі 7% за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території Ісковецької сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації фермерському господарству «Крокус» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6,36 га, в тому числі 6,36 га ріллі із земель невитребуваних земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Ісковецької сільської ради Лохвицького району.

3. Запропонувати фермерському господарству «Крокус» заключити договір оренди землі з Лохвицькою райдержадміністрацією у відповідності до чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ