Про надання дозволу на розробку технічної документації із земле-устрою щодо встановлення (від-новлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

13.05.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пунктами 4, 5 розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтями 17, 38, 39, 84, 184, 185 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Лохвицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Лохвицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Полтавської області на земельну ділянку площею 0,1617 га земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 15 Лохвицького району Полтавської області.

2. Розроблену у відповідності до чинного законодавства технічну документацію подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ