Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

24.03.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 868, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пунктами 4, 5 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтями 17, 38, 39, 84, 184, 185 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області та на підставі поданих документів:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Головному управлінню Держсанепідслужби у Полтавській області на земельну ділянку площею 0,1378 га земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за адресою: м. Лохвиця, вул. Леніна, 32а Лохвицького району Полтавської області.

2. Розроблену у відповідності до чинного законодавства технічну документацію подати для розгляду та затвердження в установленому законодавством порядку.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН