Про надання земельних ділянок на умовах оренди фізичній осо-бі- підприємцю Даниленку Юрію Іллічу на території Бо-даквянської сільської ради

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
07.04.2015
Номер: 
125

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання фізичної особи – підприємця Даниленка Юрія Ілліча та на підставі поданих документів:

 

1. Надати в оренду фізичній особі - підприємцю Даниленку Юрію Іллічу земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  загальною площею 14,32 га, в тому числі 14,32 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Бодаквянської сільської ради терміном оренди на один рік.

 

2. Встановити орендну плату в розмірі 5 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території відповідної сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації.

 

3. Суб’єкту господарювання, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження, заключити договори оренди землі на земельні ділянки з Лохвицькою райдержадміністрацією та рекомендувати зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

           4. В   момент   оформлення   права   власності   на   земельні    ділянки, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, спадкоємцями, вважати договір оренди відповідної земельної ділянки, таким що втратив чинність.

 

                                                         

 

 

          Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑