Про надання земельних ділянок на умовах оренди ПП «Салют - СП» на території Лучанської сільської ради»

12.02.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики  розподілу  земельних  ділянок  між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до  бюджетів   усіх    рівнів, враховуючи клопотання приватного підприємства «Салют - СП», те, що земельні ділянки перебували  в користуванні суб’єкта господарювання та на підставі поданих документів:

1. Надати в оренду приватному підприємству «Салют –СП» земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського   виробництва   загальною площею 15,52 га, в тому числі ріллі 15,52 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Лучанської сільської ради терміном оренди до 30.01.2016 року.

2. Встановити орендну плату в розмірі 5 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території відповідної сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації.

3. Рекомендувати суб’єкту господарювання, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження:

укласти з районною державною адміністрацією договір оренди землі;

в момент оформлення права власності на орендовані земельні ділянки спадкоємцями, своєчасно вносити відповідні зміни до договору оренди землі щодо зменшення  орендованої площі;

зареєструвати  право оренди згідно чинного законодавства.

4. Визнати таким, що втратив  чинність  пункт 2 розпорядження голови  райдержадміністрації від 19 травня 2014 року № 208 «Про надання дозволу на розробку технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для користування земельною ділянкою на умовах оренди»

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН