Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації працівників агропромислового комплексу району

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
13.11.2015
Номер: 
474

Погодитись з пропозиціями управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та ради сільськогосподарських товаровиробників району про відзначення працівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

2. За досягнення високих показників у розвитку галузі рослинництва, ефективне впровадження ринкових механізмів господарювання нагородити Почесною грамотою колектив східного регіонального управління приватного акціонерного товариство «Райз – Максимко» (директор Щербак Юрій Петрович).

3. За розвиток та впровадження інвестиційних проектів  в тваринницьку та переробну галузі  нагородити Почесною грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча» (голова Колєснік Юрій Вікторович).

4. За впровадження новітніх технологій в розвиток садівництва нагородити Почесною грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Фрукти Полтавщини» (директор Лужанський Володимир Васильович).

5. За високі показники у виведенні та забезпеченні населення району молодняком птиці колектив інкубаторно-птахівничої станції (директор Плужник  Віталій Васильович).

6. За високі досягнення у розвитку птахівничої галузі колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Птахофабрика «Полтавське сонечко» (директор Восколович Віталій Миколайович).

7.  За  високі показники в розвитку молочного скотарства з застосуванням сучасних технологій колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Корсунівське» (директор Кабак Віктор Павлович).

8. За багаторічну сумлінну працю в галузі сільськогосподарського виробництва, особистий вагомий внесок у розвиток  сільського господарства вручити Подяки:

Кавалеру трьох орденів Слави:

 

Овраменку Івану Микитовичу;

 

Заслуженим працівникам сільського господарства:

 

Грекову Сергію Олексійовичу;    

Марченко Євдокії Махтеївні;

Шамрій Ользі Іванівні.                 

 

6. За вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва нагородити Грамотами передовиків:

 

1.      

Сороку

Олександра Миколайовича

 

-      тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога»

 

2.      

Солом’яного

Олександра Михайловича

-      газоелектрозварювальника  товариства з обмеженою відповідальністю «Агро  Перемога»

 

3.      

Сердюк

Тетяну Іванівну

-      завідуючу складом   товариства з обмеженою   відповідальністю «Агро  Перемога»

 

4.      

Калімбета

Олександра Васильовича

-     тракториста-машиніста товариства з обмеженою          відповідальністю «Харківецьке»

 

5.      

Давиденко

Олександра Володимировича

-     тракториста-машиніста товариства з обмеженою          відповідальністю «Харківецьке»

 

6.      

Ольшанського

Віталія Івановича

-     водія    товариства    з    обмеженою відповідальністю «Харківецьке»

 

7.      

Могильник

Олену Віталіївну

-     оператора  машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «Харківецьке»

 

8.      

Климка

Олега Івановича

-     агронома східного регіонального управління приватного акціонерного товариства «Райз – Максимко»

 

9.      

Пензія

Анатолія Миколайовича

 

 

 

-     тракториста - машиніста  східного регіонального управління приватного акціонерного    товариства «Райз – Максимко»

10.                        

Міланця

Василя Васильовича

-     лікаря   ветеринарної        медицини Чорнухинської філії ПрАТ «Райз-Максимко»

 

11.                        

Хоменка

Анатолія Григоровича

-     агронома Чорнухинської філії ПрАТ «Райз-Максимко»

 

12.                        

Квач

Ольгу Миколаївну

-     оператора машинного доїння Лохвицької філії ПрАТ «Райз-Максимко»

 

13.                        

Бовкуна

Володимира  Миколайовича

 

-      тракториста товариства з обмеженою відповідальністю          Агрофірма «Червонозаводське бурякогосподарство»

14.                        

Потоцького

Юрія Миколайовича

-     водія товариства з обмеженою відповідальністю                      Агрофірма «Червонозаводське  бурякогосподарство»

 

15.                        

Козицького

Анатолія Петровича

-   водія  філії «Яхниківська» товариства з   

    обмеженою відповідальністю «Полтава    

    2007»

16.                        

Пархоменка

Анатолія Миколайовича

-   тракториста - машиніста  філії «Яхни-

     ківська» товариства з обмеженою від 

     повідальністю «Полтава 2007»

17.                        

Крицьку

Тетяну Іванівну

-    оператора машинного доїння товари-

     ства з обмеженою відповідальністю

     «Дружба Яхниківська»

18.                        

Криштофа

Сергія Григоровича

-     тракториста - машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Гаївщина Агро»

19.                        

Величка

Романа Олександровича

-     тракториста - машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Гаївщина Агро»

20.                        

Чуба

Олександра Вікторовича

-     робітника молочноно - товарного комплексу  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

21.                        

Корсуна

Віктора Дмитровича

-     тракториста-машиніста  товариства з

     обмеженою відповідальністю «Сенча»

22.                        

Питулька

Владислава Вікторовича

-     електрогазозварника ручного зварювання  товариства з обмеженою

    відповідальністю «Сенча»

23.                        

Привалка

Володимира Григоровича

-     водія  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

24.                        

Касьяна

Вадима Анатолійовича

-   комбайнера  виробничо - торгівельного    

    підприємства «Бізнесконтакт»

25.                        

Хмеля

Олександра    Володимировича

-         тракториста виробничо – торгівельно- 

     го підприємства «Бізнесконтакт»

26.                        

Даниленка

Валерія Вікторовича

-   водія виробничо - торгівельного

    підприємства «Бізнесконтакт

27.                        

Мищенко

Тетяну Іванівну

-         оператора машинного доїння това-риства з обмеженою відповідальністю  

     «Корсунівське»

28.                        

Сахна

Андрія Сергійовича

-  водія товариства з обмеженою 

   відповідальністю «Корсунівське»

29.                        

Ньорбу

Миколу Йосиповича

-  керуючого будівельною бригадою  

   товариства з обмеженою відповідаль-  

   ністю «Корсунівське»

30.                        

Зіневича

Вячеслава Володимировича

-  тракториста сільськогосподарського

   виробничого кооперативу «Токарі»

31.                        

Небоян

Наталію Дмитрівну

-  доярку сільськогосподарського

   виробничого кооперативу «Токарі»

32.

Гайшу

Володимира Миколайовича

-         тракториста фермерського господарст-

     ва «Мрія»

33.

Кібу

Дмитра Миколайовича

-  тракториста фермерського господарст-

    ва «Мрія»

34.

Вихора

Тараса Івановича

-     водія сільськогосподарського  това-риства з обмеженою відповідальністю «Богданівське»

35

Пільгая

Сергія Васильовича

-     головного ветеринарного лікаря при-ватного підприємства «Стоколос Агроінвест»

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑