Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради працівників агропромислового комплексу району

17.11.2016
479/78

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Указом Президента   України від 07 жовтня 1993 р. № 428/93  «Про день працівників сільського господарства», з метою вшанування професійних здобутків:

1. Погодитись з пропозиціями управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та ради сільськогосподарських товаровиробників району про відзначення працівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського госпо-дарства.

2. За ефективне впровадження ринкових механізмів господарювання нагородити Почесною грамотою колектив східного регіонального управління приватного акціонерного товариство «Райз – Максимко» (директор Щербак Юрій Петрович).

3. За досягнення високих показників у розвитку галузі рослинництва нагородити Почесною грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Червонозаводське бурякогосподарство» (директор Базя   Віктор Миколайович).

4.  За  впровадження інвестиційних проектів  в тваринницьку галузь нагородити Почесною грамотою  колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Корсунівське» (директор Ягодовський Сергій Валерійович).

5. За впровадження новітніх технологій в розвиток садівництва нагородити Почесною грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Фрукти Полтавщини» (директор Лужанський Володимир Васильович).

6. За вагомий внесок у  розвиток  переробної галузі  нагородити Почесною грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча» (голова Колєснік Юрій Вікторович).

7. За досягнення високих показників у розвитку галузі рослинництва серед фермерських господарств нагородити Почесною грамотою колектив фермерського господарства «Мрія» (голова Борисенко Лідія Олексіївна).

8. За багаторічну сумлінну працю в галузі сільськогосподарського ви-робництва, особистий вагомий внесок у розвиток  сільського господарства вручити Подяки:

1) Кавалеру трьох орденів Слави:

Овраменку Івану Микитовичу;

2) заслуженим працівникам сільського господарства:

Грекову Сергію  Олексійовичу;

Марченко Євдокії  Махтеївні;

Шамрій  Ользі  Іванівні;

Колєсніку Юрію Вікторовичу.

9. За вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва нагородити Грамотами передовиків:

Башкір

Ольгу Сергіївну

- техніка штучного осіменіння товариства з обмеженою відповідальністю «МІТ ГРУП»