Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради працівників агропромислового комплексу району

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
13.11.2014
Номер: 
420/57

. Погодитись з пропозиціями управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та ради сільськогосподарських товаровиробників району про відзначення працівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

 

2. За досягнення високих показників у розвитку галузі рослинництва, ефективне впровадження ринкових механізмів господарювання нагородити грамотою колектив східного регіонального управління приватного акціонерного товариство «Райз – Максимко» (директор Щербак Юрій Петрович).

 

3. За розвиток та впровадження інвестиційних проектів  в тваринницьку та переробну галузі нагородити грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча» (голова Колєснік Юрій Вікторович).

4. За впровадження новітніх технологій в розвиток садівництва нагородити грамотою колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Фрукти Полтавщини» (директор Лужанський Володимир Васильович).

5. За багаторічну сумлінну працю в галузі сільськогосподарського виробництва, особистий вагомий внесок у розвиток  сільського господарства вручити Подяки :

 

             Кавалеру трьох орденів Слави:

 

Овраменку Івану Микитовичу;

 

           Заслуженим працівникам сільського господарства:

 

Грекову Сергію Олексійовичу;      

Марченко Євдокії Махтеївні;

Шамрій Ользі Іванівні.          

 

6. За вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва нагородити Грамотами передовиків:

 

1.      

Сороку

Анатолія Миколайовича

 

-      комбайнера  товариства з обмеженою відповідальністю «Агро Перемога»

2.      

Можчиля

Володимира Васильовича

 

-      комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Агро  Перемога»

 

3.      

Грицая

Сергія Петровича

 

-      водія  товариства з обмеженою відповідальністю «Агро  Перемога»

4.      

Прядку

Володимира Григоровича

-     комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Ранок»

 

5.      

Могилу

Івану Володимировича

-     водія східного регіонального управління приватного акціонерного товариства «Райз – Максимко»

 

6.      

Мельника

Анатолія Миколайовича

 

 

 

-     тракториста - машиніста  східного регіонального управління приватного акціонерного товариства «Райз – Максимко»

 

7.      

Абгорян

Аллу Миколаївну

-     головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю «Фрукти Полтавщини»

 

8.      

Білоуса

Василя  Матвійовича

-     завідуючого виробництвом товариства з обмеженою відповідальністю «Фрукти Полтавщини»

9.      

Бовкуна

Володимира  Миколайовича

 

 

 

-      тракториста товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Червонозаводське бурякогосподарство»

10.                        

Морозова

Володимира Володимировича

 

 

-     тракториста товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Червонозаводське бурякогосподарство»

 

11.                        

Мележика

Валерія Володимировича

-     бригадира тракторної бригади філії «Яхниківська» товариства з обмеженою відповідальністю «Полтава 2007»

 

12.                        

Крицького

Анатолія Олексійовича

-     тракториста - машиніста  філії «Яхниківська» товариства з обмеженою відповідальністю «Полтава 2007»

 

13.                        

Рябошапку

Миколу Леонідовича

-     комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Гаївщина»

 

14.                        

Сергеєва

Олега Сергійовича

-     слюсаря току   товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

-      

15.                        

Педорича

Олександра Анатолійовича

-     тракториста-машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

16.                        

Кравченка

Валентина Михайловича

-     тракториста-машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

17.                        

Галича

Володимира Олександровича

-     тракториста-машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

18.                        

Ткаченка

Анатолія Миколайовича

 

-     тракториста-машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

19.                        

Литвишка

Ігоря Георгійовича

-     водія  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

20.                        

Горбатенка

Володимира Карповича

-     водія товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

21.                        

 Лещенко

Олену Михайлівну

-      свинарку  товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

 

22.                        

Жежерю

Анжелу Миколаївну

-     телятницю товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

23.                        

Ляшенка

Олександра Івановича

-     апаратника по обробленню зерна товариства з обмеженою відповідальністю «Сенча»

 

24.                        

Касьяна

Вадима Анатолійовича

-     комбайнера  виробничо - торгівельного підприємства «Бізнесконтакт»

 

25.                        

Хмеля

Олександра    Володимировича

-     тракториста виробничо - торгівельного підприємства «Бізнесконтакт»

 

26.                        

Іващенка

Володимира Васильовича

-     інженера-механіка приватного підприємства «Стоколос – Агроінвест»

 

27.                        

Міщенка

Михайла Віталійовича

-     тракториста приватного підприємства «Стоколос – Агроінвест»

 

28.                        

Погребнюка

Олександра Володимировича

 

-      тракториста  приватного підприємства «Стоколос – Агроінвест»

 

29.                        

Коморного

Віталія Володимировича

-     механізатора  приватного підприємства «Амарант – Агро»

 

29.

Бган

Віру Миколаївну

 

-     завідуючу токовим господарством фермерського господарства «Мрія»

30.

Данча

Івана Васильовича

 

-     охоронника тракторної бригади фермерського господарства «Мрія»

 

 

   Виконуючий обов’язки                                          Заступник голови

голови районної державної                                          районної ради

            адміністрації                                                                         

                                

                                   М.ШИЯН                                                В.ЧЕРЕВКО  

Наверх ↑