Про направлення вільних залишків районного бюджету на 2015 рік

11.02.2015
33/12

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 13, статей 18, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 24,72  Бюджетного Кодексу України:

1. Погодити та  внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни та доповнення до рішення двадцять восьмої  сесії районної ради шостого скликання від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» :

1) збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету на  120 000 грн., за  рахунок   вільного   залишку   районного   бюджету станом на 01 січня 2015 року:

резервний фонд     - 100 000  грн.,

субвенція  з  місцевого  бюджету  державному  бюджету  на  виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів - 20 000 грн.,

2) кошти резервного фонду в сумі 100 000 грн.,  направити на  придбання  резерву паливно – мастильних  матеріалів   з метою уникнення напруженої соціально-економічної  та політичної ситуації на території району в зв’язку з ситуацією, що  склалася на даний час в державі, субвенцію з місцевого державному бюджету в  сумі  20 000 грн.,  направити  на виконання «Районної комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки»  Лохвицькому РВ УМВС України в Полтавській області на придбання паливно-мастильних матеріалів  для оперативного виконання заходів.

2. Головним розпорядником  використання  коштів резервного фонду визнати районну державну адміністрацію, використання коштів субвенції – районну раду.

3. Дозволити  фінансовому    управлінню  райдержадміністрації (Клименко Т.С.) внести зміни до річного розпису  показників видаткової частини  за загальним фондом районного бюджету  та провести відповідне фінансування.

Виконуючий обов’язки                                          Заступник голови

голови районної державної                                          районної ради

адміністрації

М.ШИЯН                                                В.ЧЕРЕВКО