Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації на 2018 рік

13.12.2017
Реєстраційний номер:

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Полтавській області

20 грудня 2017 р. за № 323/2770

Відповідно до статей 13, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку  організації  громадських  та  інших  робіт  тимчасового  характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами), та з метою забезпечення тимчасової зайнятості незайнятого населення району:

1. Організувати громадські роботи для зареєстрованих безробітних з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання пільг окремим категоріям громадян та технічної підготовки документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

2. Створити у 2018 році в управлінні соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації 150 тимчасових робочих місць для організації  та проведення громадських робіт.

3. Управлінню соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) укласти договір з Полтавським обласним центром зайнятості (Щербак Н.Ф.) про організацію громадських робіт та їх фінансування.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснюється згідно пункту 10 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру,   затвердженого   постановою   Кабінету   Міністрів   України   від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами).

5. Управлінню соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

6. Управлінню соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) спільно з головним спеціалістом апарату Лохвицької районної державної адміністрації з питань інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю (Гусенко Т.О.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

8. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ