Про організацію оплачуваних громадських робіт в управлінні праці та соціального захисту на-селення Лохвицької районної державної адміністрації на 2016 рік

24.12.2015
Реєстраційний номер:
8/246

Відповідно до статей 13, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», керуючись Порядком  організації  громадських  та  інших  робіт  тимчасового  характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 та з метою забезпечення тимчасової зайнятості незайнятого населення району:

1. Визначити такими, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку оплачувані громадські роботи по інформуванню населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання пільг окремим категоріям громадян та технічній підготовці документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.):

1) утворити в 2016 році 20 тимчасових робочих місць для організації та проведення громадських робіт для зареєстрованих безробітних;

2) укласти   договір з Лохвицьким районним центром зайнятості (Щер-бак Н.Ф.) про організацію громадських робіт та їх фінансування.

3. Доручити Лохвицькому районному центру зайнятості (Щербак Н.Ф.) направити для участі в оплачуваних громадських роботах зареєстрованих безробітних на створені тимчасові робочі місця в управлінні праці та соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій,  надання пільг окремим категоріям громадян  та  технічній  підготовці  документації  з  кур’єрською доставкою документів та запитів.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів районного, місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

5. Юридичному   сектору   апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрацій (Зозуля Ю.М.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

8. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ