Про організацію оплачуваних громадських робіт в управлінні праці та соціального захисту населення Лохвицької районної державної адмі-ністрації на 2014 рік

21.08.2014
Реєстраційний номер:
12/235

Відповідно до статей 13, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», керуючись Порядком  організації  громадських  та  інших  робіт  тимчасового  характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 та з метою забезпечення тимчасової зайнятості незайнятого населення району:

1. Визначити такими, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку оплачувані громадські роботи по інформуванню населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, компенсацій та технічній підготовці документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

2. Доручити районному центру зайнятості (Щербак Н.Ф.) організувати громадські роботи для зареєстрованих безробітних на створених тимчасових робочих місцях в управлінні праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій,  компенсацій  та  технічній  підготовці  документації  з  кур’єрською доставкою документів та запитів.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.):

1) Утворити у 2014 році 3 тимчасових робочих місця для організації та проведення громадських робіт для зареєстрованих безробітних.

2) Укласти  договір з Лохвицьким районним центром зайнятості (Щер-бак Н.Ф.) про організацію громадських робіт та їх фінансування.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів районного бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію.

5. Юридичному   сектору   апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) спільно з відділом інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

8. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН