Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району в 2016 році

06.07.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись рішенням п’ятої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання від 17 березня 2016 р. «Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 02 грудня 2015 року № 616 «Про підсумки проведення в області літньої оздоровчої  кампанії  у  2015 році та основні завдання з реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки у 2016 році» та з метою забезпечення координації зусиль для здійснення оздоровлення та відпочинку дітей району у літній період 2016 року, посилення державної підтримки і дієвості контролю за санітарно-епідеміологічним станом усіх типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організацією харчування, охороною життя та здоров’я дітей, змістом виховного процесу, дозвілля та зайнятості та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 31 травня 2016 року:

1. Утворити  районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей та затвердити його персональний склад, що додається.

2. Районному штабу:

забезпечити  координацію  та  моніторинг  дій  органів  місцевого самоврядування,  структурних  підрозділів  райдержадміністрації,  профспілок, підприємств, установ, організацій у здійсненні ними функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді;

здійснювати  контроль  за  діяльністю  дитячих  закладів  оздоровлення  та відпочинку;

подавати  в  установленому  порядку  розроблені  за  результатами  своєї роботи висновки, пропозиції та рекомендації голові райдержадміністрації.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі, виконкомам міських та сільських рад району забезпечити виконання напрямів діяльності та заходів районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання від 17.03.2016 року (із змінами та доповненнями).

4. Зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.), управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділ культури і туризму райдержадміністрації (Марченко С.М.), службу у справах дітей райдержадміністрації (Власова С.М.) та рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в Лохвицькому районі (Іванина О.В.), Лохвицькій районній лікарні (Бурлей В.В.), Лохвицькому сектору Головного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області (Сілютін О.М.), міськсільвиконкомам інформувати сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Коваленко В.І.)  щодо  перебігу  оздоровчої кампанії в районі – до 20 липня та 20 серпня, про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей – до 20 вересня 2016 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 03 червня 2015 р. № 209 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ