Про організацію перевірки готов-ності установ освіти району до нового 2016-2017 навчального року

05.08.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про  освіту», з   метою   забезпечення   організованого   початку  2016-2017 навчального року та підготовки установ освіти району до роботи в осінньо-зимовий період:

1. Провести  на території району 11-18 серпня 2016 року перевірку готовності установ освіти району до нового 2016-2017 навчального року.

2. Для проведення на території району даної перевірки утворити робочу групу  по  перевірці  готовності  установ  освіти району до нового 2016-2017 навчального року у складі згідно з додатком 1.

3. Керівнику робочої групи, визначеного в додатку 1, організувати  перевірку визначених установ освіти району відповідно до графіку перевірки го-товності установ освіти району до нового 2016-2017 навчального року наведеному у додатку 2.

4. Для організації об’їзду використати автомобіль відділу освіти рай-держадміністрації.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.) до 21 серпня 2016 підготувати за наслідками перевірки довідку та акти згідно встановленої форми та проінформувати Лохвицьку районну державну адміністрацію до 25 серпня 2016 року про проведену роботу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

до розпорядження голови

адміністрації
                  05 серпня 2016 р. № 331

СКЛАД

робочої групи по перевірці готовності установ освіти району до

нового 2016-2017 навчального року

Папірненко

Ольга Іванівна

• перший заступник голови райдержадмі-ністрації, керівник робочої групи

Дейнека

Анатолій Миколайович

• виконуючий обов’язки відділу освіти райдержадміністрації

Горобець

Олена Григорівна

• методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

Закордонець

Олег Володимирович

• начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  управління  Держпродспоживслужби  у Лохвицькому районі (за згодою)

Клименко

Володимир Федорович

-   працівник відділу освіти райдержадмініст-

рації, відповідальний за газове господарство

Назаренко

Ірина Олександрівна

Олефіренко

Софія Яківна

- методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

Портяний

Сергій Григорович

- провідний інспектор Лохвицького районного сектору  ГУ ДСНС України в Полтавській області (за згодою)

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                           А.М.Власенко

до розпорядження голови

адміністрації
                        05 серпня 2016 р. № 331

Графік

перевірки готовності установ освіти району до нового 2016-2017 навчального року

11 серпня 2016 року

Лохвицька ЗОШ №2 І-ІП ст., Бербеницька ЗОШ І-ІІ ст., Луценківська ЗОШ І-ІІ ст., Яхниківська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Яхники, Яхницька допоміжна школа, навчальні заклади.

12 серпня 2016 року

Лохвицьке ПТУ № 27, Млинівська І-ІІ ст., Токарівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ  с. Токарі,   Погарщинська ЗОШ   І-ІІІ   ст.,   ДНЗ   с.Погарщина, Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст.

15 серпня 2016 року

Бодаквянська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Бодаква, Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Піски, Червонозаводське ПТУ № 32, ДНЗ № 1, Червонозаводська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

16 серпня 2016 року

ДНЗ «Орлятко»  м. Лохвиця,  Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Ісківці, Ризький КНВК, Васильківська ЗОШ І-ІІ ст., Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Сенча, Сенчанський БДЮТ, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Вирішальне, Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Корсунівка.

17 серпня 2016 року

Лохвицька КДЮСШ, Лохвицький ЦДЮТ, Лохвицька СЮТ, Лохвицька гімназія № 1, ДНЗ № 1 «Теремок» м. Лохвиця, Свиридівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лучанська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Лука, Білогорільська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ с. Білогорілка, Гирявоісковецька ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Гиряві Ісківці.

18 серпня 2016 року

Лохвицька   ЗОШ   № 3  І-ІІІ   ст.,   Харківецька   ЗОШ  І-ІІ   ст., ДНЗ с. Харківці, Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Безсали.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                            А.М.Власенко