Про організацію перевірки готовності установ освіти району до нового 2015-2016 навчального року

07.08.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про  освіту», з   метою   забезпечення   організованого   початку  2015-2016 навчального року та підготовки установ освіти району до роботи в осінньо-зимовий період:

1. Провести  на території району 10-20 серпня 2015 року перевірку готовності установ освіти району до нового 2015-2016 навчального року.

2. Для проведення на території району даної перевірки утворити робочу групу  по  перевірці  готовності  установ  освіти району до нового 2015-2016 навчального року у складі згідно з додатком 1.

3. Керівнику робочої групи, визначеного в додатку 1, організувати  перевірку визначених установ освіти району відповідно до графіку перевірки го-товності установ освіти району до нового 2015-2016 навчального року наведеному у додатку 2.

4. Для організації об’їзду використати автомобіль відділу освіти рай-держадміністрації.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.) до 21 серпня 2015 підготувати за наслідками перевірки довідку та акти згідно встановленої форми та проінформувати Лохвицьку районну державну адміністрацію до 25 серпня 2015 року про проведену роботу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

до розпорядження голови

адміністрації
                  07.08.2015 № 312

СКЛАД

робочої групи по перевірці готовності установ освіти району до

нового 2015-2016 навчального року

Папірненко

Ольга Іванівна

-     заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи

Дейнека

Анатолій Миколайович

-     виконуючий обов’язки відділу освіти райдержадміністрації

Закордонець

Олег Володимирович

-      начальник     Гадяцького  міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби (за згодою)

Клименко

Володимир Федорович

-   працівник відділу освіти райдержадмініст-

рації, відповідальний за газове господарство

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                           А.М.Власенко

до розпорядження голови

адміністрації
                         07.08.2015 № 312

Графік

перевірки готовності установ освіти району до нового 2015-2016 навчального року

10 серпня 2015 року

Лохвицька ЗОШ №2 І-ІП ст., Бербеницька ЗОШ І-ІІ ст., Луценківська ЗОШ І-ІІ ст., Яхниківська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Яхники, Яхницька допоміжна школа, навчальні заклади.

11 серпня 2015 року

Лохвицьке ПТУ № 27, Млинівська І-ІІ ст., Токарівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ  с. Токарі,   Погарщинська ЗОШ   І-ІІІ   ст.,   ДНЗ   с.Погарщина, Гамаліївська ЗОШ І-ІІ ст.

12 серпня 2015 року

Бодаквянська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Бодаква, Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Піски, Червонозаводське ПТУ № 32, ДНЗ № 1, Червонозаводська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

13 серпня 2015 року

ДНЗ «Орлятко»  м. Лохвиця,  Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Ісківці, Ризький КНВК, Васильківська ЗОШ І-ІІ ст., Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Сенча, Сенчанський БДЮТ, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Вирішальне, Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Корсунівка.

14 серпня 2015 року

Лохвицька ДЮСШ, Лохвицький ЦДЮТ, Лохвицька СЮТ, Лохвицька гімназія № 1, ДНЗ «Теремок» м. Лохвиця, Свиридівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лучанська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Лука, Білогорільська ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ с. Білогорілка, Гирявоісковецька ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Гиряві Ісківці.

17 серпня 2015 року

Лохвицька   ЗОШ   № 3  І-ІІІ   ст.,   Харківецька   ЗОШ  І-ІІ   ст., ДНЗ с. Харківці, Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с.Безсали.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                            А.М.Власенко