Про організацію проведення операції «Урожай Полтавщини 2014»

21.08.2014

Відповідно до статей 13, 18, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 серпня 2014 року № 312 «Про організацію проведення операції «Урожай Полтавщини 2014», з метою виявлення резервів наповнення бюджетів усіх рівнів та легалізації зайнятості населення району:

1. Утворити районну робочу групу з питань контролю за дотриманням законодавства  суб’єктами  господарювання  та  громадянами,  які  здійснюють діяльність в аграрному секторі економіки, для проведення операції «Урожай Полтавщини 2014» (далі  - робоча група) та затвердити її склад (додається).

2. Провести на території Лохвицького району операцію «Урожай Пол-тавщини 2014».

3. Забезпечити виконання робочою групою наступної роботи:

1) Заслуховувати підприємства сільгоспвиробників на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості з її виплат;

2) Аналізувати інформацію про хід польових робіт в районі, запланованих та фактично зайнятих під сільгоспкультурами земельних площ, майбутньої врожайності культур;

3) Проводити широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед працедавців щодо легалізації «тіньової» заробітної плати;

4) Здійсювати регулярні виїзди робочої групи щодо моніторингу кількості найманих працівників сільськогосподарських підприємств;

5) Залучати до декларування громадян-одноосібників, які отримали доходи від продажу власновирощеної сільськогосподарської продукції;

6) Визначати переліки ризикових сільськогосподарських підприємств, які потребують проведення документальних перевірок (позапланових, фактичних), обстежень та хронометражів;

7) Забезпечувати постійний обмін наявною у правоохоронних та інших органів виконавчої влади і місцевого самоврядування інформацією за основними напрямками роботи.

4. Заступнику керівника робочої групи (Соколик Я.М.) забезпечити узагальнення інформації щодо результатів проведення операції «Урожай Полтавщини 2014» та надання її щомісячно до 10 числа, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації для подальшого інформування Полтавську обласну державну адміністрацію.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

Розпорядження голови