Про організацію проведення операції «Урожай Полтавщини 2015»

07.09.2015

Відповідно до статей 13, 18, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 серпня 2015 року № 438 «Про організацію проведення операції «Урожай Полтавщини 2015», з метою виявлення резервів наповнення бюджетів усіх рівнів та легалізації зайнятості населення району:

1. Утворити районну робочу групу з питань контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання та громадянами, які здійснюють діяльність в аграрному секторі економіки, для проведення операції «Урожай Полтавщини 2015» (далі – робоча група) та затвердити її  склад (додається).

Заступнику керівника робочої групи (Лебідь О.Є.) забезпечити узагальнення інформації щодо результатів проведення операції «Урожай Полтавщини 2015» та надання її щомісячно до 10 числа керівнику робочої групи (Завго-родньому С.І.) для подальшого інформування голови районної державної адміністрації до 15 числа щомісячно.

2. Керівнику робочої групи (Завгородньому С.І.) забезпечити виконання робочою групою наступної роботи:

1) заслуховувати керівників підприємств сільгоспвиробників на засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості з її виплат;

2) аналізувати інформацію про хід польових робіт в районі , запланованих та фактично зайнятих під сільгоспкультурами земельних площ, майбутньої урожайності культур;

3) проводити широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед працедавців щодо легалізації «тіньової» заробітної плати;

4) забезпечувати постійний обмін наявною у правоохоронних та інших органів виконавчої влади і місцевого самоврядування інформацією за основними напрямками роботи;

5) визначити переліки ризикових сільськогосподарських підприємств, які потребують проведення документальних перевірок (позапланових, фактичних), обстежень та хронометражів;

6) координацію територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які задіяні в проведенні операції в районі «Урожай Полтавщини 2015», з метою надання ними достовірної, об’єктивної, якісної інформації відповідно до закріплених повноважень.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 серпня 2014 р. № 353 «Про організацію проведення операції «Урожай Полтавщини 2014».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Завгороднього С.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

СКЛАД

районної робочої групи з питань контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання та громадянами, які здійснюють діяльність в