Про організацію проведення профілактичного заходу «Урок» у 2015 році на території району

07.09.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про охорону дитинства», статті 35 Закону України «Про освіту», на виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та молоді на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням 11 сесії 6 скликання Лох-вицької районної ради 23 лютого 2012 року (із змінами), керуючись вимогами Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету  Міністрів  України  від 12 квітня 2000 року № 646, щодо повноти охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку у 2015-2016 навчальному році на освіту, враховуючи наказ служби у справах дітей облдержадміністрації від 11 серпня 2015 року № 20 «Про проведення в області профілактичного заходу «Урок», та повноти охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку і з метою захисту прав та інтересів дітей:

1. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Власова С.М.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Свинар Т.А.) спільно з виконавчими комітетами міських, сільських рад району проаналізувати умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вжити заходів щодо надання їм адресної допомоги в підготовці до нового навчального року, осінньо-зимового сезону.

2. Провести  на  території  району у вересні 2015 року профілактичний захід «Урок».

3. Для проведення на території району профілактичного заходу «Урок» утворити склад груп по перевірці охоплення навчанням дітей у новому 2015-2016 навчальному році у складі згідно з додатком 1.

4. Керівникам  груп організувати перевірку визначених установ освіти району відповідно до графіку охоплення дітей у новому 2015- 2016 навчальному році наведеному у додатку 2. Довідки за наслідками перевірки подати в службу у справах дітей районної державної адміністрації 10 вересня цього року.

5. Рекомендувати керівникам організацій, установ, підприємств визначених  в  додатку  3,  виділити  для здійснення об’їзду навчальних закладів, транспортні засоби.

6. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Власова С.М.) узагальнити подану інформацію та проінформувати службу у справах дітей обласної державної адміністрації до 11 вересня 2015 року.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДОДАТОК 1

СКЛАД  ГРУП

по перевірці охоплення навчанням дітей

у новому 2015-2016 навчальному році

Власова

Світлана Миколаївна

- начальник служби у справах дітей райдерж-адміністрації, керівник групи

Закордонець

Олег Володимирович

- начальник Гадяцького міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області (за згодою)

Чірікова

Наталія Іванівна

- методист райметодкабінету відділу освіти рай-держадміністрації

Попова

Ольга Миколаївна

-  провідний спеціаліст Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Олійник

Вікторія Владиславівна

-  головний спеціаліст служби у справах дітей                                                                    райдержадміністрації, керівник групи

Науменко

Валентина Володимирівна

- методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації

Дудник

Валентина Василівна

-  фельдшер санітарний Гадяцького міжрайонного Управління Головного управління Держ-санепідслужби у Полтавській області (за згодою)

Яблучанська

Олена Василівна

- завідувач сектора з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей райдерж-адміністрації, керівник групи

Продовження додатка

Чорнуха

Олена Миколаївна

- методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації

Свинар

Тетяна Анатоліївна

- директор Лохвицького районного центру со-ціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Гапоненко

Олег Валерійович

- фельдшер санітарний  Лохвицького районного лабораторного відділення Гадяцького МВППД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ»

Сліпченко

Валентина Олексіївна

-  головний спеціаліст служби у справах дітей                                                     райдержадміністрації, керівник групи

Савинська

Тетяна Іванівна

- завідуюча райметодкабінетом відділу освіти райдержадміністрації

Ратушна

Валентина Василівна

- помічник епідеміолога Гадяцького міжрайонного Управління Головного управління Держ-санепідслужби у Полтавській області (за згодою)

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко

ДОДАТОК 2

ГРАФІК

перевірки охоплення навчанням дітей

у новому 2015-2016 навчальному році

Група № 1

Лохвицька ЗОШ № 3 I-III ст., Харківецька ЗОШ I-II ст., Безсалівська ЗОШ I-III ст., Бербеницька ЗОШ I-II ст., Луценківська ЗОШ I-IIIст.,  Яхниківська ЗОШ I-III ст., Яхницька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

Група № 2

Лохвицька гімназія №1,  Млинівська ЗОШ I-II ст., Червонозаводська ЗОШ № 2 I-III ст., Червонозаводська ЗОШ № 1  I-III ст., Токарівська ЗОШ I-III ст.,  Пісківська ЗОШ I-III ст., Бодаквянська ЗОШ I-III ст.

Група № 3

Ісківська ЗОШ I-III ст., Ризька ЗОШ I-II ст., Васильківська ЗОШ I-II ст., Сенчанська  ЗОШ I-III ст., Вирішальненська ЗОШ I-III ст., Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Група № 4

Лохвицька ЗОШ № 2 I-III ст., Свиридівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лучанська ЗОШ  I-III ст., Білогорільська  ЗОШ I-II ст.,  Гирявоісковецька  ЗОШ I-IIIст., Погарщинська ЗОШ I-III ст., Гамаліївська ЗОШ I-II ст.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко

ДОДАТОК 3

Забезпечення транспортними засобами