Про організацію виконання роз-порядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 12 березня 2016 р. № 104

13.04.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 102 Бюджетного кодексу України та на виконання розпо-рядження голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2016 р.         № 104 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2016 році», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 21 березня 2016 року за № 17/2256.

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) забезпечити надання у 2016 році населенню житлових субсидій та пільг для отримання твердого палива та скрапленого газу у натуральному виразі або готівкою, згідно натуральних норм затверджених розпо-рядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 12 березня 2016 року  № 104.

2. Рекомендувати міськсільвиконкомам організувати збір документів для оформлення субсидії та пільг на тверде паливо і скраплений газ в готівковій формі.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити своєчасне фінансування витрат на надання субсидій та пільг громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу  відповідно до помісячних кошторисних призначень.

4. Визнати таким, що втратило чинність,        розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 квітня 2015 р. № 140 «Про організацію виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 березня 2015 року № 78».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ